| sairunfhrx a întrebat:

Semintele de floarea soarelui ingrasa? love struck mananc 2 pungi de nutline pe zi credeti ca o sa ajung batoza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
100 de grame de semințe are 582. Deja este mult consumul a doua pungi!
Pa, pa.

| afrodita3333 a răspuns:

D ingrasa foarte mult, au extrem de multe calorii dar depinde de organismul tau acum

| RappaDanny a răspuns:

Da ingrasa, nu o sa ajungi batoza, ar trebui sa treaca foarte mult timp cam 1 -2 ani ca sa se intapmle asta.

| Bellatris a răspuns:

Batoza in niciun caz. laughing

| Suzette a răspuns:

Depinde ce mananci in rest.Nu exagera la modu' asta.Iti dai peste cap apendicele (daca nu cumva l-ai scos deja) si iti maresti ficatu'. Semintele de floarea soarelui sunt recomandate in dietele ce exclud carnea.Insa daca tu combini si grasimile vegetale, si grasimile animale si nu depui niciun efort fizic.vor cam avea loc niste schimbari laughing

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Mananci 2 pungi pe zi de semintee? O punga face cat 3kg de cartofi straight face...