| Cineva! a întrebat:

Si-a operat cineva vreun lipom?(De ala care se misca sub piele). Cum e? e periculos? eu am cateva in jurul maxilarului si as vrea sa le operez.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| madalina2727 a răspuns:

Nu m-am operat, dar am auzit despre astfel de cazuri.Eu zic ca merita sa te operezi, nu e o operatie periculoasa. Vorbeste cel mai bine cu un medic sa-ti ofere mai multe detalii si astfel sa scapi de eventualele temeri.Mult curaj!