| Monyyyyy a întrebat:

Sigilarea maselelor se poate face și la adulți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica cum vine asta, bre?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

| oz_1736 a răspuns:

Smechera combinatie. Pornhub cu Rammstein. Iese un copiiiill!

| Eugen80 a răspuns:

Numai cu rock!

| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Maselelor cred ca voia sa zica

| Apokales a răspuns (pentru NiculaiMarianTraian):

Nu, nu, nu... Cred ca a vrut sa zica sigilarea adultilor manelisti, adica aia care asculta manele si au peste 18 ani sa fie bagati dupa gratii. Eu cred ca ar trebui sa se faca chestia asta.

| darrio2007 a răspuns (pentru NiculaiMarianTraian):

Sau manetelor.