| anonim_4396 a întrebat:

Simt o durere in zona fruntii si a ochiului stang, imi si lacrimeaza ochiul. Ce ar putea sa fie si din ce cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Probabil te-a tras curentul

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ori te-a tras curentul sau ai stat prea mult in fata pc-ului sau a televizorului.

| corolav a răspuns:

Cred că te-a tras un curent și poate ai puțină conjunctivită. Trebuie de mers la un medic oftalmolog.

| alexa007 a răspuns:

Poate te-a tras curentul, ar trebui sa mergi la farmacie si sa-ti iei niste picaturi pentru ochi

| DolsePapusik a răspuns:

Ce legatura are? in nici un caz nu te-a tras curentul se iau unii dupa altii si nici nu stiu ce vorbesc. Asa ma durea si pe mine m-am dus la un cabinet oftalmologi dar daca iti dau vitamine in nici un caz sa nu le iei! inseamna ca aparatele lor nu merg!