| Andrei8282 a întrebat:

Simt o durere in zona inimii, nu stiu exact daca la inima sau nu, dar cam in zona pectoralului stang. Nu mereu, dar cateodata o simt si este destul de deranjanta. O fi de la gainer-ul de la promass?
Acesta este link-ul de la gainer: https://www.pronutrition.ro/......-mass.html

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" o durere in zona inimii, nu stiu exact"

eu aș suna la 112, n-aș risca sănătatea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la camera de gardă și spune-le de simptome și roagă-i să-ți facă un EKG și să-ți ia tensiunea, după aceea mergi la un medic cardiolog.