| sweetgirl68 a întrebat:

Simt o durere nasoala in zona buricului atunci cand ma ridic si mi se incordeaza musciul in rest nu simt nimic, dar cand ma ridic si merg sau ma intorc, rasucesc ma tine in zona aceea. ce credeti ca ar putea fi? FUNDAAA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Mergi la un control medical pentru ca sunt mai multe cauze a durerii din jurul buricului.

Răspuns utilizator avertizat
| MrAnonym a răspuns:

Poate sa ai ferma musculara.O sa treaca.

| Revendicated a răspuns:

Hey,in primul rand poate te-ai lovit, ori te-ai scarpinat, ati recomand sa te dai cu o crema care sa aline durerea, la revedere