| anonim_4396 a întrebat:

Sotului meu i-au aparut un fel de negi f mici in zona pieptului, unii sau marit cu timpul.ar putea fi cangerigeni? ce tratament ii puteti recomanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa mearga la dermatolog, probabil nu sunt cancerigeni, dar nu poti fi sigura pana nu il vede medicul.

NOname
| NOname a răspuns:

Exista la farmacii o solutie foarte buna "Cryopharma". Ti-o recomand. ;) :) Aici poti sa citesti mai multe despre ea: http://www.efarma.ro/products.php?id=3453

| lora_9285 a răspuns:

Tratamentele nu sunt bune luate dupa ureche.Mai sigur este, sa mearga la un dermatolog. Sanatate si numai bine!

| xxxnonamexxx a răspuns:

Este pe piata(in farmacii) un nou produs cryo pharma care dint-o singura aplicare ingheata negul definitiv de pret in a nu stiu absolut nimic oricum nu e f scump