| restinvogue a întrebat:

Sportul îți poate schimba fizionomia feței?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Unele sporturi da.
De exemplu: boxul.

| darrio2007 a răspuns:

Da, boxul.

| Brizbriz a răspuns:

Cum era aia?
nu conteaza de cate ori cazi, tot ce conteaza e sa te ridi... SA NU SPARGI STICLA rolling on the floor
(invatata de la bunicu big grin )

| oglindasultanului a răspuns:

rolling on the floor ce vrei, sportu nu e la muschii fetei. daca razi sau te strambi, nu e ca si cum ai practica vreun sport.

| SingleForOne a răspuns:

Da. Nu cu mult, dar da, poate schimba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod indirect, adică dacă slăbești foarte mult ți-o poate schimba!