| Ovidiu a întrebat:

Spuneti-mi si mie o crema, un unguent pentru cosuri? :d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Cauta prin farmacii ¨aqua termal¨ de VICHY. nu stiu daca in Romania a aparut.eu am luat-o din Sp. e in jur de 12 euro! si funcctioneaza. ti le usuca si iti reface pielea.

| Clauditza21 a răspuns:

Nidoflor

| BAM_7947 a răspuns:

Incearca ERYFLUID...in cazul in care nu se mai gaseste iei un inlocuitor numit ZINERYT care totusi e destul de scump... o sa dea randament. daca esti fata stiu ca anticonceptionalele fac minuni