| NimeniAltul_7461 a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste alimente consistente si cu putine calorii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Fructele de mare (nu chiar toate sunt si consistente), ananas, ciupercile.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@NimeniAltul, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| oana7335 a răspuns:

Fructe si legume, lapte, branza, iaurt, carne de pasare, peste, oua, nuci, fasole.

| UnNimeni_8193 a răspuns:

Nucile si fasolea au foarte multe calori voi stiti ce vorbiti? cel mai bine mananci niste jumari ca ala nu ingrasa de loc laughing