| Stallone a întrebat:

Sti careva o dieta in care sa slabesc 15KG in MAXIM o luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| roxaa15 a răspuns:

Uite o reteta care functioneaza e testata:
- dimineaun bol de lapte cu cereale / o felie de paine negra cu sunca/ un ou fiert cu branza degresata
- pe la ora 11 un fruct care vrei/ leguma
- la pranza o supa de zarzavaturii/ peste la gratar/ piept de pui cu salata( cata vrei)
-la ora 5 ca si la pranz
- la ora 20- un fruct/ o leguma / un iaurt
multa apa 3 litri / zi si sport cat cuprinde garantat slabesti minim10 kg

2 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Fa exercitii de ale lui Carmen Bruma si slabesti 30kg/luna.
dar fa de vreo 2-3 ori pe saptamana.
crede-ma, si eu am urmat sfaturile ei si merge.

| andrei1996 a răspuns:

Intro luna nu-s tiu daca slabesti chiar asa dar 10-13 kg le dai jos ask reteta mea! Dimineata Te trezesti la ce ora te trezesti tu, mananci 1 mar 2 maxim 3! dupa amiaza incerci sa manci cat mai putin lactate adica (lapte, oua, branza, carne etc.) asa dupa amiaza poti manca asa un pic carne sau lapte sau un ou incerci sa mananci natural slabesti mai repede! apoi seara! ATENTIE! Nu manca paine, oua, cartofi pai, mici, etc.mananca niste fructe pentru ca sunt grele la stomac si ingrasha! apropo seara si dimineata mai ales dimineata (incearca sa faci 10-abdomene! Nu te pun sa fugi mult...2km sau cat poti dar daca te incalzesti sau te dor picioarele nu te oprii! continua! 10 flotari, 10 genoflexiuni, si fa rost de gantere! fa si cu alea! incearca sa mergi la sala o sa slabesti si o sa iti faci si muschii dezvoltati si un corp frumos:X ) cam atat ask de mine si asa sigur intr-o luna slabesti 10-13 kg si un corp frumos! FUNDAAAA plss! Daca ti-am fost de ajutor!:X