| elenac a întrebat:

Stie careva pastile sau orice alt produs care te ajuta sa te ingrasi rapid? multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Actiune Terapeutica

Vitamax conţine grupe de ingrediente active, atent selectate pentru acţiunile lor sinergice, profilactice şi terapeutice, necesare menţinerii şi/sau ameliorării funcţiilor organismului. Lăptişorul de matcă este un amestec natural de proteine, aminoacizi, lipide, carbohidraţi, acizi graşi şi vitamine. A fost folosit cu rezultate deosebite ca tonic general în ameliorarea simptomelor legate de vârsta înaintată şi pentru îmbunătăţirea stării generale la cei cu boli cronice degenerative. Ginseng este, de asemenea, un extract natural cu un spectru larg de acţiuni farmacologice, cu efect stimulant şi energizant. Ginseng creşte rezistenţa naturală, ca şi capacitatea recuperativă a organismului. Cele 9 bioelemente asigură organismului substanţele de bază necesare proceselor metabolice normale. În plus, aceste 9 bioelemente acţionează ca factori de protecţie împotriva multor boli degenerative. Cele 23 din cele mai importante vitamine, minerale şi oligoelemente sunt incluse pentru asigurarea necesarului zilnic atât în condiţii normale, cât şi în stări de deficit sau de necesităţi crescute. Multe dintre acestea sunt cofactori în diferite procese metabolice. Ca urmare, Vitamax, prin compoziţia sa, este considerat cel mai potrivit preparat vitaminic pentru toate vârstele, indiferent de sex.

2 răspunsuri:
| greieras a răspuns:

Buna Elenac.Sunt asistent medical si pot sa iti spun ca nu esti singura care vrea sa se ingrase si nu stie cum. lucrul asta depinde de o alimentatie echilibrata combinata cu sport si mai depinde si de arderile din organismul tau.

| elenac explică:

O sa incerc vitamax, sper sa functioneze...greieras,mananc foarte mult mai mereu la ore fixe si de multe ori pe zi si tot slabesc, sport nu fac dar am slabit intr-un an 8kg...si le vreau inapoi! oricum multumesc pentru sfaturile voastre