| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cam ar costa o operatie de rinoplastie la doctorul Cotulbea din Tm? A facut cineva in ultimul timp? Am avut un incident mai neplacut acum 2 ani, cand am fost batuta pe strada de un individ care a incercat sa imi fure poseta si am nasucul cam stramb acum. dar poseta tot nu am dat-owinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Ce mai conteaza cat costa? da-l in judecata si scoate-i banii din buzunar happy

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intre 500 si 2000 euro, depinzand de caz.
//. poate n-ai avut atat in poseta thinking

| beba a răspuns:

L-am dathee heee la racoare pentru 7 anihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O prietena de-a mea si-a facut anul trecut, a costat 400 euro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu as vrea sa imi fac o interventie la nas.am avut una nereusita la o clinica f renumita din tm.as dori sa stiu pareri despre d-l profesor cotulbea.cum sunt pacientii? multumiti.etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mi-am operatia acu aproape un an la Cotulbea si sunt multumita de nas.imi place si e potrivit fetei mele... a costat 500euro.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m`am operat acum 2 sapt.am dat 250 de euro la doctor si 50 euro la anestezist.happy sunt ff multumita de noul meu nas.sunt aiurea primele doua zile cand trebuie sa stai cu niste tampoane in nas.in rest. ce sa zic. un doctor de nota 10!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai 250? parca era 500.eu vreau sa-mi fac, as vrea sa vb cu tine despre operatie si doctor... da-mi un id pls