| Claudiuclaudiu123 a întrebat:

Stie cineva cam cat costa o operatie de ulcer perforat in Timisoara? Ma sfatuiti sa fac aceasta operatie in Timisoara sau Cluj? Si ce doctor imi recomandati! Va multumesc din suflet!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cluj. Unchiul meu a fost operat la Timisoara, dar n-a fost multumit. A doua oara s-a dus la Cluj. Dar stii cum e...depinde si pe mâna "cui" cazi, adica conteaza doctorul. Si in Timisoara sunt doctori experti in asa ceva. La Cluj se indreapta mai mult cei cu operatii dificile (cancer)

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă ai avea ulcer perforat, n-ai mai sta acum pe TPU, ai fi direct pe masa de operaţii! Multă sănătate!

| TaviSMURD a răspuns:

Iti recomand clinica Medlife o astfel de operatie costa cam 3000 sau 4000 de euro si nu se plateste de casa de asigurari de sanatate decat la carpacii aia de la stat unde daca te duci te sinucizi.