| Scarbo a întrebat:

Stie cineva cam cat costa o operatie la polipi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

E destul de ieftin, cateva zeci de lei, pana la 100 in functie de clinica!

| loredanaFS a răspuns:

O astfel de operatie, intr-un spital de stat, nu trebuie sa coste nimic (teoretic) in cazul in care esti elev/student sau angajat. Se obisnuieste sa se dea o mica atentie doctorului, anestezistului si, eventual, asistentelor. Oricum scapi cu 700-800 lei. Daca mergi la o clinica particulara, iti spun din proprie experienta, o astfel de operatie sare de 2000 ron. Eu m-am operat saptamana trecuta la un spital de stat, si a fost cum ti-am zis.