| Ramina a întrebat:

Stie cineva cat costa o rinoplastie la Spitalul Militar Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Buna. Daca iti vine sa crezi eu mi-am facut rinoplastie doar cu 400 de euro, trebuie sa verifici bine terenul inainte de a face acest pas. Sunt multi doctori nepasatori care te tin internata doar o zi in spital dupa operatie, a doua zi te trimit acasa cu toate durerile din lume, acasa, unde poti lua diversi virusi si se infecteaza. Eu am fost internata 10 zile in spital.

| Ramina explică (pentru AnemonaP):

La Spitalul Militar ti-ai facut cu 400 sau unde? Si cum ti se pare rezultatul? Eu nu am mari pretentii sa am nasul ca al nu stiu carei vedete sau alte mofturi pe care le au alte persoane, imi doresc doar sa il micsorez si de aceea n-as vrea sa caut doctori celebri care cer sume enorme pentru acelasi rezultat pe care l-as obtine intr-un spital de stat.

| AnemonaP a răspuns (pentru Ramina):

Rezultatul este spectaculos pentru mine. Nu sunt din Bucuresti, l-am facut la un spital de stat din orasul meu.

| Ramina explică (pentru AnemonaP):

Ce spital/oras mai exact?

5 răspunsuri:
| Annamaria21 a răspuns:

La regina maria (piata victoriei ) sunt cei mai buni doctori, din punctul meu de vedere, de preturi nu stiu exact, dar sunt sigura ca preturile sunt acceptabile

| Crissssssssssssss a răspuns:

Sunt alti doctori mai buni, daca te gandesti sa iti faci, consulta te cu mai multi oameni dragi tie, nu te grabi, vei regreta! este in jur de 1800de Euro, sau 2000 si ceva! depinde de doctor