| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cat timp durează vindecarea in urma unei operații cu laserul a unor condiloame din zona genitala? Va rog frumos sa răspundeți, cei care au trecut prin asa ceva sau cei care stiu. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alinadianaaa a răspuns:

Perioada postoperatorie este cam in jur de o luna, trebuie sa ai multa grija de tine, sa nu faci efort sa nu ridici greu pentru a te videca mai repede.Sanatate

| MrZenon a răspuns:

Salut, vindecarea răni o sa dureze cel mult 3-4 săptămâni. Dar dacă o să fi atent, atunci se poate și mai repede.