| brokxy a întrebat:

Stie cineva ce poate fi? Urinez din minut in minut, febra, dureri de inima mici ca intensitate, gaze. Am stat in apa cu sulf dar doar cu picioarele.Apa naturala. Lac.Sa fie de la sulf? Apa nu am baut multa si nimic acidulat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sa nu fie toxiinfectie. Dar cel mai probabil o raceala, gripa. Ai si stari de voma?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Mai bine du-te la medic, cine știe ce-ți spunem noi și poate pățești ceva grav

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Este o răceală de testicule, care ți-a afectat sistemul urinar, îți recomand să te duci la un medic pentru că el are studii în legătură cu aceste probleme, nu trebuie să îți fie rusine

| Donsavas a răspuns:

Suna la 112! Febra sau hipertermia poate fi considerată o urgență, atâta timp cât sunt si alte simptome supărătoare.
Nu te mai lua dupa toti necunoscuții de aici si apelează la experți!

| LPCTSTR a răspuns (pentru Rosu_Cristian_2000):

E fată rolling on the floor

| anonima188888 a răspuns:

Infecție urinară! Mergi la doctor! Durerile de inima și febra sunt cele mai suspecte! Mergi la doctor!

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Și eu de unde să știu că numele ei nu mă ajută să-mi dau seama daca e fata sau băiat

| LPCTSTR a răspuns (pentru Rosu_Cristian_2000):

Asta e, nu suntem în vuața reală, de-asta ma cheama pe mine CookieDog, tocmai pentru ca numele meu nu are ce cauta aici.