| hUnTERRRRRR a întrebat:

Stie cineva ce sunt aceste pete?
https://imgur.com/a/KPKcAn6

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Medicul stie.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Si eu am asa ceva, in fiecare an imi apar. Este din cauza unei ciuperci. Sunt multe motive pentru care apar, vremea calda si umeda, transpiratia excesiva, sistem imunitar scazut. Mergi la farmacie sa iti dea o crema pentru asa ceva.