| Valente94 a întrebat:

Stie cineva de la ce sa am problema asta? ..Cum ma agit putin cum fac efort putin sau la o emotie mai mare imi bate inima tare rau si ma fac grena la fata...nu rosu...grenaa...si ma calmez numai daca dau cu apa rece pe fata...Va rog, cine stie ceva legat de chestia asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stii cine stie sigur? Doctorul frate, doctorul, ăla stie, mergi la el, ala i ti face tot setul de analize, si vede ce ai, te consultă, stă de vorbă cu tine si i ti dă tratament, noi aici pe TPU ce sa ti dam? Ce stim noi ce ai tu? nu sunte m doctori. Ce esti fată, băiat? ce vârstă ai?