| ALSI a întrebat:

Stie cineva un bun medic nutritionist in Iasi si preturi accesibile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| NicolasG a răspuns:

Nu am idee de Iasi, stiu de piatra neamt:calin marginean
al gasesti cel mai usor si gratis la:http://drcalinmarginean.blogspot.com.es/
poti vedea materialele video gratis
si daca apoi totusi vrei sa-l consulti e ffff ieftin:100 lei/ora dar cu programare.
e extrem de aglomerat pentru ca e bun, ati spune tot, nu te mai programeaza ulterior sa-ti mai ia alti bani
succes