| mada001 a întrebat:

Stie cineva un psiholog online gratuit?straight face Multumesc:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Spune, TPU e cel mai bun psiholog!

| SmokeyEye a răspuns:

Nu am diploma de psiho, dar sunt in anul 3. Daca vrei te ajut, lasa-mi mesaj privat cu adresa de mess, nu te costa nimic, dar nu iti promit ore intregi de discutii, pentru ca am si eu treburi...

| Calinnebunul a răspuns:

Și pe https://www.ioanaflorea.ro găsești servicii de consiliere psihologică online. Poți programa sesiuni direct de pe site-ul ei. Uneori ofera si sedinte probono