| Mecatronica222 a întrebat:

Stie cineva vreo crema pentru cosuri? Intr-o saptamana am balul bobocilor si as vrea sa scap de cosuri pls.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Incearca ceva de la NIVEA, cu mine a mers.
Daca crezi ca asta nu a mers, incearca cu spirt si cu un bat de ureche.

| alina2k18 a răspuns (pentru OnTopic_ClaudiuOwn_1974):

Si unde isi baga batu ala?
laughing
Jesus Christ
Pentru acnee tratamentul dureaza, pentru un cos - 2 incearca plasturii pentru cosuri.

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns (pentru alina2k18):

Ma sincer eu dadeam cu batul cu spirt unde aveam cosul si se usca.
Acuma nu stiu daca la el merge.