| Moldoveanu15 a întrebat:

Stie cineva vreun centru din Bucuresti (preferabil sector 2) sau ceva spital unde se fac recuperari pentru indreptarea spatelui? Presupun eu ca de la calculator deoarece job-ul meu este la el, am dezvoltat o mica cocoasa sa-i zic asa. Am facut exercitii acasa pentru indreptare, dar si la sala. Au dat ceva rezultate dar nu stau cu spatele total drept si se vede putin urat. Deci unde se face asa ceva si cam costa? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alexandru2002john a răspuns:

Sanador