| Zoinx a întrebat:

Stiti cumva daca s-au afisat pe net rezultatele la medicina (Bucuresti)? Daca da, pe ce site? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Poti sa imi spui si mie cati candidati au fost pe loc? ca si eu vreau sa dau la fac de med(generala) din craiova si as avea nevoie de niste informatii, daca poti sa ma ajuti...

| Zoinx explică:

2.4 in Craiova si 4, 4 in Bucuresti.