| Zoya333 a întrebat:

Stiti cumva o reteta minune de ingrasat? love struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

Stiu cateva happy KFC, McDonald's, Shaworma, Kebab, Nutella, Finetti, alune, untura, cartofi pai, carnati si mai ales lipsa de exercitiu.

| StilSanatos a răspuns:

Am auzit de la cineva ca daca mananci nutella cu banane de ingraji
nu-i rau sa incerci

| AlexandraPiti a răspuns:

Pai intra pe www.gustos.ro sau www.gustos.com,nu mai tin minte. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca de toate. Nu trebuie sa mananci ceva anume ci trebuie sa ai un meniu diversificat. Incearca sa respecti regula "minim 3 mese pe zi". Succes!

| DenysaDulcika a răspuns:

Pai ai putea sa bagi la cipsuri si la cola in tine laughing. Acum serios ai putea sa ceri sfatul medicului

| sebbyS a răspuns:

Am auzito si pe asta laughing

| Kioko9 a răspuns:

Sucul pepsi =D