| sefu01 a întrebat:

Stiti cumva un nr. de telefon sau un site pentru programari la Prof. Dr. Barzó Pál de la clinica? Am paralizie cerebrala cu tetrapareza spastica, varsta 23 ani si vreau sa merg la un consult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Vezi in link-ul mai jos, apare si numarul de telefon al Prof Dr Barzó Pál

| sefu01 explică:

Nu apare linkul.

| sefu01 explică (pentru evenso):

Mersi.

evenso
| evenso a răspuns (pentru sefu01):

Cu mare placere!
Sanatate maxima si dupa cat am citit d-ul Profesor este foarte bun.