| silver19 a întrebat:

Stiti cumva vreun sirop bun pentru tuse seaca? de exemplu sirop de muguri de pin e bun? sau ceva care sa mai calmeze tusea, ceva pentru adulti...ms

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Sirop plantusin si vitC cu propolis!

| katala a răspuns:

Ceai de patlagina; dar trebuie indulcit, e cam amara

| silver19 explică:

Am luat si stodal dar degeaba...alt sirop mai stiti? dar care sa fie si bun de ceva nu stiu...sad

| happyorsad a răspuns:

Am auzit ca siropul de pin este foarte bun.happy poate il incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun siropul de patlagina dar si eurespal este foarte bun pentru copii, sau fluimucil

| b_9797 a răspuns:

Stodal Sirop. Este un medicament homeopatic indicat in cazuri de tuse seaca si expectoranta, laringita, traheita si bronsita. Se administreaza, la adulti, o lingura de trei sau cinci ori pe zi.