| spi a întrebat:

Stiti exemple de guma de mestecat fara zahar? merci

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca ORBIT fara zahar, sunt singurele gume de mestecat care nu au in continutul lor zahar, evident nu toate, cand ii ceri vanzatorului, trebuie sa-i mentionezi ca vrei orbit fara zahar.
Te pup!

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Toate gumele de mestecat au o cantitate de zahar in ele. Incearca cea mentolata. bafta!

| vali1985 a răspuns:

Airwaves,Winterfresh,Five.

| Xenya a răspuns:

Cei de la ORBIT au asa ceva! Cand te duci la magazin trebuie sa mentionezi ca vrei orbit fara zahar! happy

| Crissxxx a răspuns:

Este orbit fara zahar laughing

| aceeasi a răspuns:

Orbit-vezi ca scrie pe ambalaj...si la toate gumele fara zahar scrie pe ambalaj "sugar free".

| Cîrciu_Alexandra_1990 a răspuns:

Gumele Orbit sunt fara zahar.