| Feyenooord666666 a întrebat:

Stiti un magazin de optica unde se schimba lentilele pe garantie in caz ca dioptria nu e ok?

Si care magazin de optica recomandati? In cluj napoca

Doar la opticris am fost pana acum.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Orice optica face asta. Si numai asta.

| goguPatent a răspuns:

Orice magazi de optica trebuie sa poata face asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce oras ai vrea sa te trimitem? Nu ai spus nimic de locatie... sau nu are importanta unde?