| HugeHulk a întrebat:

Stiti vreo crema buna pentru vergeturi? Au inceput sa imi apara cateva pe brate si pe spate probabil de la cum am crescut la sala, dar sunt mai evidente decat cele vechi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai dat jos si ultimul strat de grasime de sub piele, iar acum devine transparenta.

| Bondarel99 a răspuns:

Astea apar pentru ca pielea a fost solicitată și s-a întins brusc.
Nu e așa simplu cum crezi tu, dai cu crema și scapi. Gândește-te ca sunt oameni care au făcut tratamente peste tratamente la doctor și in saloane și nu au reușit decât sa le amelioreze, nu sa scape complet de ele.

| Freya1 a răspuns:

Nu exista crema care sa te ajute sa iti treaca vergeturile acestea trec doar prin operatii si alte nebuni.
Cele noi aparute poate poti sa le mai diminuezi cu o crema Bio-Oil

Răspuns utilizator avertizat
| bubu12234 a răspuns:

Te-as putea ajuta, e sigura, dar scumpa.