| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreo metoda rapida de crestere in inaltime? Va rog cat mai multe raspunsuri.[-o

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Y 2 J a răspuns:

Www.crestere-in-inaltime.ro

15 răspunsuri:
| mymed a răspuns:

Depinde ce varsta ai. Daca ti s-au inchis cartilajele de crestere sigur ca nu mai poti obtine crestere in inaltime. Practicarea sporturilor este utila doar daca te afli in perioada de crestere.

| madalinutza a răspuns:

Dabig grin
innotul si foarte mult sporthappy (baschet, volei, hanball)

| shtephie a răspuns:

Innotul, basketul, volleyul, handballulwinking

| Poinsettia a răspuns:

Baschet.winking

| bistriteanul a răspuns:

DA, cea mai buna METODA este BASCHETUL, fiindca te intinzi foarte mult cand vrei sa arunci la cos!

| ELD a răspuns:

Baschet mai deslaughing, vitamine speciale pentru crestere, cam atat pot spune restul nu stiu daca au efecte rapide.Sa cresti mare, pa pa!~

| WickedBoy a răspuns:

Inot intre 3 si 6 luni si se vad diferentele

| Y 2 J a răspuns:

Growth Flex V ...incearca-l si daca ai rezultate spune-mi si mie plz. Bafta!

| blondutzata a răspuns:

Saritul coardei, intinderea muschilor adica podul de jos(sus) bafta si eu am 1, 59 si am 15 ani

| Danitzu a răspuns:

Apuca-te de sport. volei, handbal sau basket ar fi cele mai potrivite

| PeAcE a răspuns:

Da! Sportul: baschetul, voleiul si inotul sunt foarte bune pentru cresterea in inaltime!

| Emmeii a răspuns:

Poti sa sari coarda in inaltime.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Practica un sport, volei, inotul cel mai indicat.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzit ca daca mananci sanatos ai si o dezvoltare corecta a oaselor.

| TzaCaNeL a răspuns:

Alergi, innoti, mergi cu bicla... te mai intinzi in pat laughing