| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun medicament pentru alergii la polen? va rog daca stiti spuneti-mi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Si eu ma confrunt cu aceeasi problema de vreo 2-3 ani. In afara de antihistaminele de tip Claritine si Aerius, care nu au efect decat pentru o perioada scurta de timp, mai poti incerca tratamentul ce consta in cura de ceai antialergic si anume cel de "trei frati patati", gasesti la farmacie. E testat de mine pe langa toate celelalte, dar pot sa=ti zic ca numai asta a avut efect benefic. Oricum, important sa ceri sfatul unui medic. Sanatate.

3 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Claritin, Symforal!

| eni a răspuns:

Claritin, nu produce somnolenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Claritine happy