| Hamsterteddy a întrebat:

Stiu ca suna cam prostesc, dar azi am mancat cateva chipsuri, iar cand m-am saturat de ele le-am lasat in dormitorul meu. Mai tarziu am luat punga de chipsuri si am inceput sa mananc din nou, dar am realizat ca punga e plina de furnici. Acum sunt foarte panicat deoarece sunt destul de sigur ca am mancat cateva furnici. O sa se intample ceva rau cu mine? :-(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Nu pățești nimic în afara de a ți se face greata daca te gândesti prea mult la ce ai mâncat.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au carnita, sunt bune

| Justme1997 a răspuns:

Nu pățești nimic, dar de ce ai avea furnici în dormitor?

| forgetmynutella a răspuns:

Dacă ai întrat cu ele în camera fără sa le fi pus pe jos, nu ai mâncat furnici. Dar în cazul în care ai mâncat, nu este nimic.

| forgetmynutella a răspuns:

în cazul în care ai mâncat, nu este nimic.