| alex495 a întrebat:

Sufar de sindromul death grip din cauza masturbarii si m-ar interesa sa fac procedeul de vindecare mai repede. Se gaseste vreo crema sau pastile de mi-ar face penisul mai sensibil in timpul actului sexual?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Dap, are dreptate: nu este dovedit că death grip există.

| alex495 explică (pentru doctorandus):

Nu este dovedid dar eu sufar de acest sindrom. Pur si simplu nu simt nimic in timpul actului din cauza ca m-am autosatisfacut prea mult

| doctorandus a răspuns (pentru alex495):

De unde stii ca e din aceasta cauza?

Evita auto-diagnosticarea si mergi pe diagnosticele puse de medici.

| alex495 explică (pentru doctorandus):

Stiu sigur asta. Pentru ca am mai patit.

| doctorandus a răspuns (pentru alex495):

Si de ce nu mergi la medic?

| alex495 explică (pentru doctorandus):

Am fost. Mi a recomandat sa nu ma mai... cateva luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se găsește.

| tonyc7 a răspuns:

Mai intai lamureste-ne ce inseamna acest sindrom.

| KR0NSTADT a răspuns:

Este ceva mental. Sindromul despre care vorbești pur și simplu nu există.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Tinere, pocăiește-te și lasă-te de astea. nu te ajută cu nimic
Ai văzut unde se ajunge de la autosatisfacere
Eu îți zic sa fii cu totul natural