| Radandam a întrebat:

Sunt clasa a 12 a, si am mult de invatat.Am auzit de Memoplus ca ar fi bun pentru memorie,ati luat vreodata? Este bun? si daca nu inghit capsulele,si le desfac si le pun in lingura cu apa, isi mai fac efectul? Eu nu inghit pastile...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu inghiti pastilele nu-si fac efectul.

| Radandam explică (pentru darrio2007):

Cine a spus? nu tot in burta se duce?

| darrio2007 a răspuns (pentru Radandam):

Ha, ha, te-ai prins.

| darrio2007 a răspuns (pentru Radandam):

Daca nu te deranjeaza gustul prafului din capsula, e ok.

| Celcestietot a răspuns:

Nu inteleg de ce va sperie asa de rau bacul asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea sunt bune dai banii degeaba pe ele mai bine mananca nuci in fiecare zi si ciocolata amaruie de calitate

| VasileDumitrescu a răspuns:

Degeaba te complici cu memoplus, poti considera ca arunci banii de pomana.
Ce cauti tu se numesc nootropice, care se gasesc si in memoplus dar in cantitati infime.
Citeste mai multe pe https://nootropiceromania.com/

| Dragan_Beny_2001 a răspuns:

Eu iau cam de 6 luni Memoplus. Studies pentru atmiterea la facultate, ce ti-aşi indica este să vi de la scoala sa dormi 1:30-2h dupa care sa stai linistit cam 30 de minute sa iei o pastila de memo plus. Indications are fi cheat daca te plictisesti cand inveti sa insisting unpic ca dupa 15 minute nu o sa mai fi plictisit si pastila te ajuns sa reti mai user. PS daca vrei si te ajuns poti sa consuming dupa 1-2H si o cafea