Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Nu.
Dar, ce ai lucrat? Par a fi bataturi de la munca. Insa mi se pare ciudat ca sunt pe incheieturi. Te-ai batut cu cineva?
Cum ti-au aparut?

| fydo explică (pentru Peridava):

La poza cu incheietura e de 2 ani poate mai mult celelalte de curand lucrez la un restaurant nu m-am batut

| Peridava a răspuns (pentru fydo):

Atunci mergi la un medic sa vada ce este acolo.