| anonim_4396 a întrebat:

Sunt dependenta de picaturi de nas de mult timp. uneori imi propun rezist vreo saptamana. ma racesc iar incep si iar nu ma mai pot lasa.ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Trebuie ambitie.

| PsyhoWoman a răspuns:

Nu-ti mai pune nimic in bornau laughing

| PsiholoagaTa a răspuns:

Nu am asta. big grin nu mi e asa infundat.dar din obisnuinta imi pun