| fabianthekid a întrebat:

Sunt din Timisoara si vreau sa stiu unde pot sa merg la inot cu 3-4 colegi, dar sa nu fie la Arena Aqua Sport ca e prea scump pentru noi... Daca poate sa-mi spuna cineva unde se mai face si cam cat ar costa sau cum sa fac rost de un abonament ceva. Multumesc tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dudutm a răspuns:

Pai eu merg la baza2 la Politehnica ( langa stadionul Dan Paltinisan ). Eu am gratis ca is student la politehnica, dar din cate am auzit pretu ar fi cam de 100 lei pe luna. Du-te acolo si intereseaza-te. Programu e intre 09:00 - 00:00

2 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Prin Dacia mai e un bazin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Generala 30, daca vrei mai multe detalii add id iencidarius