| ellena239 a întrebat:

Sunt eficiente pastilele de slabit Silfide?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Am auzit că sunt foarte bune dar te înmoaie rău.Nu recomand cantitate mare.

3 răspunsuri:
| Alissa11 a răspuns:

Sunt foarte bune! :***

| ninel1996 a răspuns:

Eu zic ca daca ai ambitie sa faci sport nu merita sa iei pastile care iti pot daunza grav sanatati.winking

| iepuras101 a răspuns:

Nu sunt eficiente mai bine ai ambitie si faci sport