| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Sunt in vizita la tara si acolo exista toaleta in curte, cand ma duc si fac treaba mare urinez in acelasi timp si ud WC de lemn si mi-e rusine de proprietari care daca merg si ei o sa vada.Cum pot face sa nu mai urinez pe toaleta din lemn? Sau cum sa fac? E intrebare serioasa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si acasa tot asa faci, urinand pe capacul de plastic?
Tine-ti frate organul cu mana si directioneaza-l in gaura wc-ului, cum este normal, ca-i acelasi lucru, numai materialul capacului difera.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E intrebare serioasa

Aha... Si eu sunt popa

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Așază-te și tu pe niște reclame/ ziare, nu direct pe lemn.
Dacă nu, n-ai decât să te duci după latrină.hee hee

| cristi202 a răspuns (pentru floresdemayo):

Băieții nu se așează. Dar, ar fi o idee. happy

| Frank51 a răspuns:

Nu știu dacă să plâng sau să râd. Cred că ambele.

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu stiu dude, e asa de greu sa renunti la IMBECILITATEA de "mandrie barbateasca" si sa faci pipi stand jos?!?
greu RAU?!?
eu numai stand jos fac pipi
1. nu murdaresc
0... mult mai important, sau jos pana iese tot si am toate tevile relaxate, in loc sa stau in picioare si sa ma grabesc sa termin

| DaniTDCI a răspuns:

Inexplicabil ce intrebare e asta?

| Mopmop a răspuns:

Ai incercat sa redirectionezi jetul tinandu-te cu mana de AKM?

| Liviu_Drecin_1985 explică (pentru Mopmop):

Da e destul de greu si am reusit partial sa nu ud zona dar partial ca tot a mai scapat putin. Habar nu am cum pot proceda corect sa scap de problema asta ca e naspa rau

| Pnin a răspuns:

Pui un servetel

| Liviu_Drecin_1985 explică (pentru Pnin):

E multa urina si e naspa ca iese deodata cu scaunul

| nuspuncinesunt2 a răspuns:

Va tineti putin, mai intai urinati si dupa ieisiti afara cu scaunul.

| Liviu_Drecin_1985 explică (pentru nuspuncinesunt2):

Am facut asa dar exista urina acumulata in vezica si cum ma fortez vine cu totul

| 25girl a răspuns:

Poți urina și lângă gard sau altundeva? atâta timp cât nu te vede cineva.

| Liviu_Drecin_1985 explică (pentru 25girl):

Asa am facut si din pacate ghinion ca deja m-a vazut cineva