| Suciunoe15 a întrebat:

Sunt pers pe aici cu anxietatea crescuta si atacuri de panica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cozmea022004 a răspuns:

Ma poti considera cel mai bun la asta. Mereu ma gandesc cu rau la zilele viitoare si imi fac dinainte planuri imposibile, dar de fapt totul e foarte usor la momentul de fata si eu fac doar sa ma gandesc degeaba.

| Al1na61 a răspuns:

Eu

| ElenaMaria17 a răspuns:

Da,m-am confruntat cu acesta anxietate și atacuri de panica.Tot ce a trebuit sa fac a fost sa îmi propun sa ies din starea asta și sa fac lucuri pe care nu le făceam înainte.