| anonim_4396 a întrebat:

Sunt putin "plinuta" dar am forme(fund si sani).ar trebui sa mai slabesc sau e mai bine asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca tu te simti bine in pielea ta atunci nu e cazul sa slabesti

| whatevernvm a răspuns:

Trebuie sa te simti tu bine in pielea ta. Daca crezi ca e nevoie sa mai slabesti, ok, daca nu, nu

| Liviu a răspuns:

Sincer sa fiu mie imi plac fetele mai 'plinute' ca si eu sunt ditamai laughing. Nu prea gasesc fete pe gustu meu, toate vor sa fie trase prin inel. Sfatu meu e daca tie iti place asa, sa nu te apuci de slabit.Eu personal am intre 1, 82-1, 85 si 100 - 102 kg happyAm structura osoasa mare, am facut si sala.
Eu unul ma accept asa cum sunt, nu ma abtin de la nimic.Multi barbati vor fetele trase prin inel, dar nu toti. Unii mai vor sa aiba si pe ce pune mana laughing Ai grija ca daca slabesti, iti scad si fundu si sanii big grin xD

| andrei1237 a răspuns:

Nu,este foarte bine.Mentine-te in continuare asa.

| Madayna a răspuns:

Daca tie iti place de tine cum arati, n-ai de ce sa slabesti.

| rabbit2014 a răspuns:

Nu,mai bine un pic plinuta decat chinuita de anorexie

| MDenisee a răspuns:

Depinde cum te simti tu, nu ce cred alti daca tie iti place e bine, dar daca nici tie nu iti place atunci incepe un stil de viata mai sanatos sau incearca exerciti happy bafta :*

| JAYBEE a răspuns:

E bine cum iti place tie }{