| InRezevor a întrebat:

Sunt singurul care când se trezește vede in ceata sau nu realizează ce se întâmplă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E... asa fac si eu cand suna ceasul, de vreo 10 ori pana ma trezesc cu adevarat. Dupa trece.

| InRezevor explică (pentru DoarBogdan):

Eu îmi pun alarmă, după ce o opresc mă culc înapoi până îmi dau seama că e târziu laughing

| Frank51 a răspuns:

Și trece în 5 secunde, mare brânză happy

| Girly97 a răspuns:

Atata timp cat aceasta vedere dispare rapid nu ar trebui sa fie motiv de ingrijorare, mi se intampla si mie dar nu intotdeauna, mai ales cand ma trezesc obosita dupa un somn de proasta calitate.

| InRezevor explică (pentru Girly97):

Da, dispare după vreo 3-5 minute

| diabetzaharat a răspuns:

Nu e normal probabil se intampla pentru ca nu dormi suficient

| Robert12315 a răspuns:

Da, am 13 ani si patesc acelasi lucru! happy

rar cand sunt obosit, uneori nu prea si dureaza 3-5 secunde. happy