| MisterioussGirl a întrebat:

Sunteti pro sau contra silicoanelor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru unii sunt un moft, pentru alții o necesitate.
Merg pe varianta necesității!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Contra silicoanelor, e bine sa fi asa cum te-a lasat mama natura

| VadTot a răspuns:

Pro,acolo unde chiar este nevoie.Iar respectiva femeie incepe sa cada intr o depresie cronica/!

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Mai mult sunt contra. Femeile care au sanii chiar foarte mici mai merge sa isi puna un pic de silicoane.Dar femeile care au sani mari nu prea are rost si mai bine arata asa mai naturali sani.Bye

| RazvanRo22 a răspuns:

Eu unul sunt contra, tot mai bine arata o femeie naturala in viziunea mea.

| pisicutzamik a răspuns:

Nu sunt nici pro nici contra.fiecare face ce vrea

| KevinAnthony a răspuns:

Eu sunt contra.

| gaby5995 a răspuns:

Contra

| Happyintotdeauna37 a răspuns:

Depinde de persoana. Pentru mine sunt pro straight face.

| MisterioussGirl explică:

Am uitat sa adaug...de ce?