| TudorFox a întrebat:

Te poate ajuta somnul in caz ca ai disfunctie erectila?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Somnul nu, dar medicul urolog cu siguranta te poate ajuta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, somnul de veci.
E o afecțiune care depinde să de starea generală a organismului.
Un orar de viață regulat cu somn suficient este un must, dar nu este sufcient, trebuie examinate și alte cauze.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Laso mai ușor cu Labs.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Daca nu dormi suficient, da. Oboseala, stresul te afecteaza.