| alex495 a întrebat:

Te poate trage curentul daca dormi cu geamul termopan deschis flex doar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Dacă nu sunt miscari de aer, nu. Cel mult va fi mai frig in camera, dar daca tii usa închisă si geamul deschis nu ar trebui sa pățești nimic.

| alex495 explică:

Gen sa raman cu gatul intepenit de la curentul de la geam

| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Da, foarte lejer te ia frumos. de o sa zici ca nu-i adevarat. Nu e de joaca cu asa ceva si nu incerca sa dormi mai ales dezvelit daca mai deschizi geamul desii nu iti recomand. Poti racii nasol si nu cred ca vrei asta, sau sa te doara capu, maseaua happy bft

| suntserios a răspuns (pentru funnnyman32):

Realizezi ca raceala se ia de la un virus, durerea de masea de la o infectie sau alte inflamatii si nu de la curent.
Eu nu am auzit niciodata un medic sa vina cu verdictul "e de la curent"