| Mayar a întrebat:

Ti-ai vandut/donat vreodata din sange? Daca nu ai facut-o, intentionezi sa o faci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand merg la analize mereu spun asistentele ca nu prea au de unde sa-mi ia sangele si in ziua aia sunt semilesinata.
As dona cu cea mai mare placere, dar nu-mi permite organismul.

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Da, ai dreptate! Imi pare bine ca realizezi acest lucru!

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu, nu mi-am vandut si nici nu o voi face, de donat, pana acum nu am donat, dar daca ar fi un caz, care sa ma impresioneze cu adevarat, asi dona fara sa ma mai gandesc.

| Croampa a răspuns:

Hmmm... buna intrebare, mie imi place sangele, nu cred ca as vrea sa-l dau( in viata mea am pierdut ceva sange) si totusi parca n-as dona!