| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva care este cel mai bun medic de chirurgie dentară din jud. Suceava?
Întrebarea este pentru cei care au avut de a face cu unul sau care au avut rude, prieteni în situația asta... Mă interesează cât de mulțumiți ați fost de serviciile lor.
Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Nu stiu Suceava deloc
dar, ultima oara cand am avut nevoie de un chirurg dentar, detistul meu (care e foarte bun si am incredere ABSOLUTA) l-a chemat in cabitentul lui si mi-a taiat gingia, a constatat ca am chisturi la radacina asa ca mi-a scos dintele cu pricina

morala nu e prea grozava din pacate, si suna asa:
daca AI INCREDERE IN DENTISTUL TAU, atunci intreaba-l pe el

asa ca iti doresc sa ai un dentist bunwinking

| anonim_4396 explică (pentru JicaContra):

Doamna stomatolog spune că ar fi bine la Suceava. E și asta o variantă, dar nu prea cunosc orașul, e prea mare și mă zăpăcește. laughing
Mă gândeam că ar fi bine să iau în considerare și experiențele altora... Nu vreau să iau decizia în pripă.

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar nu am nici cea mai vaga idee vaga cum as putea sa te ajut sa gasesti un chirurg dentar bun, asa ca iti spun...

NOROCwinking