| Gebo166 a întrebat:

Tin cura de slabire... sport fac... dar imi puteti spune si mie un supliment alimentar care sa ma ajute sa dau mai repede jos?
multumeschappy:*
fundahappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ady00pk a răspuns:

Http://www.redis.ro/Web/ListProducts.php?CategoryId=12
Recomand toate produsele de acolo.Lista ce ti-am dato eu e cu produse numai pentru slabit:)

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Un supliment alimentar nu te ajuta sa dai mai repede jos! ---te ajuta sa pui mai repede, altfel, nu s-ar numi "supliment "!

| danutza_2917 a răspuns:

Buna, Iti recomand doua suplimente cu ingrediente naturale si tu il poti alege pe cel care ti se potriveste. http://aloeveraforever.ro/produse/controlul-greutatii/forever-garcinia-plus taie pofta de mancare, daca simti ca ti-e
foame tot timpul te ajuta sa scapi de senzatia respectiva sau http://aloeveraforever.ro/produse/controlul-greutatii/forever-lean care daca esti pofticioasa si nu te poti abtine blocheaza absorbtia caloriilor. Contacteaza-ma pe id dpocaznoi pentru mai multe detalii despre produse.

| Marius151 a răspuns:

Eu am auzit de carnitina, vezi pe google mai mult despre ea

| LePoneyBlanc a răspuns:

L-carnitina (ori efervescent, ori lichida - de preferat) 2-4 grame cu 30 de minute inainte de antrenament

| recrutul a răspuns:

Sincer cred ca este cea mai mare nebunie sa iei suplimente, te ajuta pe moment, dau dependenta, si distrug sanatatea [ cunosc astfel de cazuri ]. Mai bine sport si gata.